Aktuality

Fotbalový den na našem hřišti

V sobotu 20.7 2024 se uskutečnilo na našem hřišti FOTBALOVÉ ODPOLEDNE.

Přesně ve 12. hodin se střetli naše starší přípravka proti starší přípravce TJ Vítkova a odstartovali tuto skvělou akci.

Hned po jejich skvělém zápase nastoupili mladší žáci také proti borcům z Vítkova a vyhráli 3-2.

Po skvělých mládežnických zápasech nastoupil náš A tým proti soupeři ze Slovenska a to OŠK Baníku Stráňavy hrající 4.ligu

Středoslovenského regionu.  OŠK Baník Stráňavy patří mezi dlouholeté účastníky nejvyšších regionálních soutěží ve kterých

působí nepřetržitě cca 30 let. A i když to vypadalo nadějně a hlavně zápas byl bojovný naši borci prohráli těsně 3-4

za náš tým se dvakrát trefil Roman Modelský a jednou Jakub Dvořák i tak kluci předvedli skvělou hru a všem patří velký dík

za odvedenou práci v tomto utkání a myslím si že pokud budou hrát takový fotbal v 1.A třídě, tak se tam určitě neztratí.

Posledním utkáním tohoto dne byl zápas naší staré gardy proti našlapané sestavě staré gardy FC Baníku Ostrava na který se

přišlo kouknout zhruba 600 diváků za což jim moc děkujeme, protože vytvořili skvělou fotbalovou atmosféru. Utkání se hrálo 2x 35 minut a začalo

tak jak asi každý přepokládal balon drželi na kopačkách hráči Baníku a vlastně po celou dobu utkání ho měli pevně pod kontrolou. Brankově se

zápas otevřel ve 25. minutě kdy se krásnými nůžkami trefil bomber Petr Samec , potom přidal hattrick  Michal Papadopulos a bylo rozhodnuto ale

to vůbec nevadilo na atmosféře fotbalového dne i když přidali po jedné brance Tomáš Mičola, Petr Joukl a nestárnoucí Václav Daněk, že tento den

se opravdu vydařil. Čestný úspěch domácí gardy na 1-7 dal krásnou střelou Pepa Dvořák a tribuna si aspoň jednou mohla zařvat GOOOL.

Samozřejmě moc děkujeme bývalým hráčům Baníku za to že dorazili na naše krásné hřiště a zpestřili toto odpoledne velké díky patří všem hráčům,

divákům, všem pořadatelům a OBROVSKÉ DÍKY patří vedení našeho města za podporu děkujeme Vám. Na další akci se na Vás opět moc těšíme.

Fotbalu zdar ! ! ! ! !

Výsledek utkání muži „A“

Budišov završil úspěšnou sezónu výhrou nad Hradcem   V posledním zápase sezóny přivítal Budišov Hradec nad Moravicí. Budišov v úvodní dvacetiminutovce na soupeře vlítnul a vsítil dva góly. Po deseti minutách vyslal Černoch za hostující obranu Leváka, který si potáhl míč po pravé straně a střelou k levé tyči otevřel skóre utkání – 1:0. Za čtyři minuty vybojoval míč Kadlec a nahrál do běhu Kuricovi, jehož střela minula hostující tyčku. Ve 20. minutě našel centr Huti zprava aktivního Leváka, jenž nechytatelnou střelou nedal brankáři Waignerovi žádnou šanci – 2:0. Od této chvíle až do konce prvního poločasu byl aktivnější Hradec. Dostal se do tří velkých šancí. Ty postupně zazdili Štencel, Tichavský a Kellner. V závěru poločasu se ještě dostal po nahrávce Huti k zakončení Levák, ale o centimetry minul pravou tyč.  Druhou půli začal aktivněji opět Budišov a hned po čtyřech minutách odcentroval Levák na Kurice, který jej zpracoval a nabídl Pizurovi, jenž rozvlnil hostující síť – 3:0. Osmnáct minut před koncem utkání si nadýchaný balon zpracoval kapitán Vondrouš, který si míč potáhl a pečetil výsledek zápasu – 4:0. Deset minut před koncem pak poslal za hostující obranu Pizur Kadlece, ale ten neseřídil dobře svá mířidla. Hradec pak na konci mohl zaznamenat aspoň čestný úspěch, ale Hellebrand nezamířil přesně.  Budišov obsadil první místo se 60 body. Zároveň si vybojoval postup do 1. A třídy. Hradec obsadil 12. místo s 18 body.  Branky: 10 a 21. min. Aleš Levák, 49. min. Jan Vondrouš, 73. min. Pavel Pizur   Ohlasy k zápasu: TJ Spartak Budišov nad Budišovkou Tomáš Přikryl (vedoucí týmu): Zaokrouhlili jsme body na 60. V prvním poločase jsme dali dva góly, ale pak jsme se zbytek poločasu trápili. Ve druhém poločase jsme zapli motory, přidali jsme další dvě branky a zápas si užívali až do konce.   TJ Hradec n/M Jakub Kvasnička (hráč):  Domácí měli herně i fyzicky převahu. V první dvacetiminutovce nás tlačili. Po druhém gólu jsme měli asi tři šance, které jsme nedali. Ve druhé části už měli inciativu domácí.