Skip to main content

Výsledek utkání muži „A“

Zveřejněno: 27. 6. 2024

Budišov završil úspěšnou sezónu výhrou nad Hradcem

 

V posledním zápase sezóny přivítal Budišov Hradec nad Moravicí. Budišov v úvodní dvacetiminutovce na soupeře vlítnul a vsítil dva góly. Po deseti minutách vyslal Černoch za hostující obranu Leváka, který si potáhl míč po pravé straně a střelou k levé tyči otevřel skóre utkání – 1:0. Za čtyři minuty vybojoval míč Kadlec a nahrál do běhu Kuricovi, jehož střela minula hostující tyčku. Ve 20. minutě našel centr Huti zprava aktivního Leváka, jenž nechytatelnou střelou nedal brankáři Waignerovi žádnou šanci – 2:0. Od této chvíle až do konce prvního poločasu byl aktivnější Hradec. Dostal se do tří velkých šancí. Ty postupně zazdili Štencel, Tichavský a Kellner. V závěru poločasu se ještě dostal po nahrávce Huti k zakončení Levák, ale o centimetry minul pravou tyč.

 Druhou půli začal aktivněji opět Budišov a hned po čtyřech minutách odcentroval Levák na Kurice, který jej zpracoval a nabídl Pizurovi, jenž rozvlnil hostující síť – 3:0. Osmnáct minut před koncem utkání si nadýchaný balon zpracoval kapitán Vondrouš, který si míč potáhl a pečetil výsledek zápasu – 4:0. Deset minut před koncem pak poslal za hostující obranu Pizur Kadlece, ale ten neseřídil dobře svá mířidla. Hradec pak na konci mohl zaznamenat aspoň čestný úspěch, ale Hellebrand nezamířil přesně.

 Budišov obsadil první místo se 60 body. Zároveň si vybojoval postup do 1. A třídy. Hradec obsadil 12. místo s 18 body.

 Branky: 10 a 21. min. Aleš Levák, 49. min. Jan Vondrouš, 73. min. Pavel Pizur

 

Ohlasy k zápasu:

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou

Tomáš Přikryl (vedoucí týmu):

Zaokrouhlili jsme body na 60. V prvním poločase jsme dali dva góly, ale pak jsme se zbytek poločasu trápili. Ve druhém poločase jsme zapli motory, přidali jsme další dvě branky a zápas si užívali až do konce.

 

TJ Hradec n/M

Jakub Kvasnička (hráč): 

Domácí měli herně i fyzicky převahu. V první dvacetiminutovce nás tlačili. Po druhém gólu jsme měli asi tři šance, které jsme nedali. Ve druhé části už měli inciativu domácí.